Про компанію

Головним напрямком діяльності A Development є повний цикл розвитку проектів житлової нерухомості, а також – комерційної та соціальної інфраструктури в комплексах європейського рівня. Вперше в столиці висотні багатофункціональні проекти поєднують кілька форматів: житловий, розважальний, комерційний – все, що необхідно для життя в центрі сучасного мегаполісу з продуктивним використанням власного часу.

A Development будує не просто квадратні метри, а спосіб життя! Де кожен сучасний городянин зможе отримати новий рівень комфорту і якість життя з економією свого часу. Проекти девелопера включають комфортні квартири, інноваційні зони відпочинку на даху будинку, зони для шопінгу, коворкінгу, спорту і розваг, втілюючи концепцію – «все під рукою».

Місія девелопера – створення нового формату міського середовища.

Динаміка розвитку компанії говорить сама за себе, буквально за три роки команда на 100% реалізувала три об’єкти та паралельно запустила ще кілька. За короткий показовий період згуртована команда продемонструвала високу ефективність, виконала обіцянки і заслужила бездоганну репутацію в інвесторів і партнерів.

Про компанію